Beşkaza Meydanı'nda aerobik yaptılar

S.S. Fethiye Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi tarafından kadınların el emeği evlerinde ürettikleri ürünlerin satışlarının yapılacağı standlar Beşkaza Meydanı'na kurulmuştu. Bugün sabah saatlerinde stantlara gelen kadınlar güne aerobik sporuyla başladı. 

PAYLAŞ

Fethiye sınırları içerisinde yaşayan kadınların sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesi, kadın emeğinin değerlendirilmesi, üretici kadınlara satış ve pazarlama olanaklarının sağlanması, kadınların kendi yaşamlarını, çevrelerini ve toplumlarını olumlu yönde değiştirmeleri için desteklemek ve güçlendirmek amacıyla kurulan S.S. Fethiye Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi, Beşkaza Meydanı’nda kadınların kendi evlerinde ürettikleri ürünlerin satışlarını gerçekleştireceği standlar kurmuştu. 
Sabah saatlerinde standlarının başlarına geçen kadınlar, bir sürprizle karşılaştı. S.S. Fethiye Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi kurucusu Çiğdem Karaca tarafından getirilen Spor Eğitmeni ve Yaşam Koçu Nesrin Vural önderliğinde stand kuran tüm kadınlar Beşkaza Meydanı’nda aerobik sporu yaptılar. Sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan etkinlikte pandemiyle ilgili önlemlerin alındığı görüldü.
Yaklaşık yarım saat boyunca Spor Eğitmeni ve Yaşam Koçu Nesrin Vural tarafından aerobik fiziksel egzersizleri kadınlar tarafından yapıldı. Sporun bitmesiyle birlikte tüm kadınlar standların başına geçerek el emeği ürünlerini satışlarını gerçekleştirdiler. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN