Beşiktaşlılardan 'hayırlı olsun' ziyaretleri

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğlulları ve yönetimi geçtiğimiz günlerde Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ünal Bingül ve İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

PAYLAŞ
Beşiktaşlılardan 'hayırlı olsun' ziyaretleri
Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğlulları ve yönetimi geçtiğimiz günlerde Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ünal Bingül ve İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğlulları geçtiğimiz günlerde HSK  yaz kararnamesi  ile Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ünal Bingül ve İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek’i makamlarında ziyaret ederek yeni görev yerlerinde “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulunup,  başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkan Özkan Torunoğulları’na yönetim kurulu üyeleri de eşlik ederken, misafirperverlikleri için Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ve İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek’e teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN