BEŞİKTAŞLILAR'DAN SAKATLAR DERNEĞİ'NE ZİYARET

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca'ya ziyarette bulundu. Dernek üyelerinin dert ve taleplerini dinleyen Torunoğulları 'Dernek olarak her zaman yanınızdayız' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları beraberinde Yalçın Coşkun, Gül Ercan ve Tuba Dirlik ile birlikte Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca’yı dernek kafesinde ziyaret etti. Arslanca, dernek hakkında bilgiler verdikten sonra üyelerinin genel sorunlarını da anlattı. Önümüzdeki ay yemekli bir gece organize edeceklerini söyleyen Arslanca, Torunoğulları ve üyelerini bu yemeğe davet etti. Ziyarette dernek başkan yardımcısı Ali Akbey’in Türkiye’yi milli tenisçi olarak temsil ettiğini de anlatan Arslanca, Ali Akbey’e bu organizasyonlarda Fethiye halkının destek vermesi konusunda yardımcı olunmasını istedi. 

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan Şube Başkanı Aydoğan Arslanca, “Başkanımız ve yönetim kuruluna ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Pandemi döneminde de kendileri ile işbirliği içerisinde çalıştık. Engelli arkadaşlarımız için maske ve erzak desteğinde bulundular. Engelli tenisçimiz Ali Akbey için de ellerinden gelen desteği sunacaklarını ifade ettiler. Şube olarak bizler de yapabileceğimiz ne olursa her zaman yanlarındayız” dedi. 

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları açıklamasında, “Pandemi döneminde derneğe ziyarette bulunmuştuk. Engelli tenisçi Ali Akbey için de Fethiye kamuoyundan destek olmalarını rica ediyoruz. Dernek olarak elimizden geldiğince destek olacağımızın sözünü verdik. 19 Eylül’de şubenin kendi yerinde bir yemek etkinliği var. Bu organizasyonda da yanlarında olacağız” diye konuştu. 

Engelli sporcu Ali Akbey, “Pandemi döneminde spor çok geri planda kaldı. Biraz maliyetli olduğu için kendi bütçemiz yeterli olmuyor. Fethiye’nin sesini ülkemizde ve dünyada duyurmak adına destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN