Beşiktaş Şampiyonluk Kupası Fethiye'ye geliyor

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ın çifte kupası Muğla'nın Fethiye ilçesine geliyor

PAYLAŞ

2020-2021 sezonunda lig ve Türkiye Kupası’nın sahibi oldu. Kazanılan çifte kupa, planlanan program dahilinde Türkiye’nin farklı noktalarında sergileniyor. Kupa bu kapsamda bir günlüğüne 2 Temmuz Cuma günü Fethiye Kartal Yuvasına geliyor. Tüm taraftarları beklediğini belirten Fethiye Kartal Yuvası İşletmecisi Serhat Yılmaz, "2 Temmuz Cuma (yarın) Fethiye Kartal Yuvamızda saat 11:00 ile 18:00 arasında Kupalarımız burada olacak. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz" dedi. 

ŞAMPİYONLUK KUPASI FETHİYE'YE GELİYOR
Beşiktaş Şampiyonluk kupasının Fethiye'ye geldiğini vurgulayan Fethiye Kartal Yuvası İşletmecisi Serhat Yılmaz, "Türkiye'nin dört bir yanında şampiyonluk kutlamalarımız devam ediyor. Çifte kupamız ile şuan Türkiye'deki kartal yuvalarımızda taraftarlarımızla buluşuyor. 2 Temmuz Cuma (yarın) Fethiye Kartal Yuvamızda saat 11:00 ile 18:00 arasında Kupalarımız burada olacak. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

KENDİNİZE GÜZEL BİR ANI BIRAKIN
Beşiktaş Şampiyonluk kupasıyla her taraftarın kendine güzel bir anı bırakmasını istediğini belirten Fethite Kartal Yuvası İşletmecisi Serhat Yılmaz, "Saat 11:00'de kupamız gelecek. Bir takım taraftar organizasyonlarımız olacak. Taraftarlarımızda belirlenen saat aralığında gelip hem kupamızı görebilir, alışverişlerini yapıp hemde hatıra fotoğraflarını çektirebilirler. Kendilerine de güzel bir anı kalmış olur" ifadelerini kullandı.


KORSANA DUR DİYELİM
Korsan ürünlerin alınmaması konusunda taraftara seslenen Serhat Yılmaz, "Birde korsan konusuna değinmek istiyorum. Taraftarlarımıza bunu mesaj olarak verelim ve rica edelim. Korsan almasınlar aldırmasınlar. Çünkü kartal yuvası tabelası gördükleri yerlerden alışveriş yaptıklarında kulübe destek oluyorlar bunu unutmasınlar. Özellikle Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi bu ilçelerde kartal yuvalarını yaşatmak için tabi ki burada taraftarlarımızada çok ihtiyacımız var. Korsana hayır diyelim ve taraftarlarımızında bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyorum" dedi.

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN