BAYRAMDA FETHİYE'DE KİMLER TATİL YAPTI

Geçtiğimiz 4 günlük Kurban Bayramı tatilinde Fethiye'de hangi ünlü isimler tatil yaptı? Kurban Bayramı tatili için Fethiye'yi seçen ünlüleri sizler için araştırdık.

PAYLAŞ

Bakandan siyasetçiye, şarkıcıdan oyuncuya Fethiye’yi tatil için seçenler bu kez pandemi nedeniyle çok fazla ortalıkta gözükmediler. Tatilini Fethiye’de geçiren Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ailesi ve yakın korumalarıyla Orka Villaları’nda konakladı. Bakan Gül, Fethiye ve çevresinde gözlerden uzak tatil yaptı. 
Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı da Fethiye’de bayram tatilini geçirenlerdendi. DSİ’de konaklayan Bakan Yardımcısı Özkaldı, tatilin son gününü Seydikemer’de incelemeler yaparak geçirdi. 26. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem ve Muğla Milletvekili Mürsel Alban da tatilini Fethiye’de geçiren siyasetçi olarak dikkat çektiler. Chp Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in misafiri olarak tekne turuna katılan Eren Erdem ve Mürsel Alban, tatillerinde son yapılan kurultayı da değerlendirmeyi ihmal etmediler. 
Şarkıcı Nihat Doğan ve Yaşar İpek ise tatillerini Fethiye’nin Günlüklü Koyu’ndaki The Bay Beach Clup’ta geçirdiler. Farklı zamanlarda tatil yapan sanatçılar Nihat Doğan ve Yaşar İpek, özel tekne turlarına da katıldı. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncularından İsmail Demirci de Fethiye’de tatil yaptı. Fethiye’nin doğal güzelliklerine hayran kaldığı öğrenilen İsmail Demirci’nin yaz tatili bitmeden yine ilçemize geleceğini söylediği öğrenildi. 
Galatasaray Basketbol takımının oyuncularından Cenk Akyol da Fethiye’de tatil yapan isimlerden oldu. Fethiye Balık Pazarı’nda Hilmi Restaurant’ta yakınlarıyla balık yiyen basketbolcunun da Fethiye’ye hayran kaldığı ifade edildi. 80’ler dizisinde oynayan Fethiyeli oyuncu Özlem Balcı da kendi memleketinde tatilini geçirdi. Arkadaşlarıyla Fethiye’de tatil yapan Balcı, bu tatili en iyi şekilde değerlendirdiğini söyledi.  
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN