Bayram tatlıları hazır

Ramazan bayramının vazgeçilmez unsurlarından birisi de şüphesiz bayram tatlıları… Fethiye'de 30 yıllık tecrübesi ile halka hizmet sunan Saliha Sultan Pastaneleri, bu Ramazan Bayramı'nda da ağızları tatlandırıyor. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Saliha Sultan Pastanelerinde deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan cevizli ve fıstıklı baklavalar, kadayıf ve diğer tatlı çeşitleri kapışılıyor. Vatandaşların siparişlerini değerlendiren pastane ilgilileri paket servis ve gel-al şeklinde hizmet veriyor. Baklava çeşitlerinin tepsileri 150 TL ile 200 TL arasında değişirken, fıstıklı çeşitlerin kilosu 90 TL, cevizli çeşitlerinin kilosu da 50-60 TL’den satılıyor. Çikolata fiyatları ise 120 TL ile 200 TL arasında olduğu öğrenildi.  
Pandemi kısıtlamasından dolayı işletmeye gelemeyen vatandaşlara paket servis imkanı sunan Sultan Pastanesi İşletme Sahibi Berk Cesaret, bu sene fiyatların çok artmadığını ifade etti. Tatlı çeşitlerinin 100 TL ile 200 TL arasında değiştiğini belirten Berk Cesaret, “ Şu anda pandemi dönemindeyiz. Öncelikle herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. İnşallah bu pandemiden bir an önce kurtuluruz. Biz her gün açığız. Akşam 23.00’a kadar paket servisimiz devam ediyor. Diğer şubelerimiz her gün sabah 09.00 akşam 05.00 arası hizmet veriyor. Ama fabrika şubemiz gece 23.00’a kadar açık. Bizleri arayarak ulaşabilirler. Şu an tabi Ramazan’ın geleneksel tatlısı olan baklavamız revaçta. Telefonlarımız susmuyor. Paket servis olarak en çok baklava satıyoruz. Fıstıklı çeşitlerimiz 90 TL, cevizli çeşitlerimiz 60 TL olarak değişiyor. Tepsi fiyatlarımız da 150-200 TL arasında değişiyor. Pastalarımız 50 TL’den başlayıp, 100 TL’ye kadar değişen bir fiyat tarifemiz var. Çikolatalarımızda 120 TL’den başlayıp, 200 TL’ye kadar gidiyor. İşimizi özenle yapıyoruz, müşterilerimizin içi rahat olsun. Bizi tercih edebilirler, bizden alışveriş yapabilirler” şeklinde konuştu. 

Onur Çadır

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN