Bayrak için zirveye tırmandılar

Yayla Karaçulha'da eskimiş bayraklar yenisi ile değiştirildi. Her yıl yaz aylarında sahil kesimlerinden yaylara göç eden vatandaşlar, Yayla Karaçulha'da bulunan Türk bayraklarının düzenli olarak bakımını yapıyor.

PAYLAŞ

Seydikemer ilçesine bağlı Yayla Karaçulha Mahallesi, İnkaya mevkiinde bulunan bayraklar yenisi ile değiştirildi. Fethiye Belediyesi Zabıta Memuru Erkan Eskici ve arkadaşları Yayla Karaçulha’da bulunan Türk Bayraklarının eskimiş, olduğunu gördü. Erkan Eskici ve arkadaşları yeni bayraklarla ile kayalık bölgeye tırmanarak eskimiş bayrakları yenisi ile değiştirdi. Zirveye çıkan ekip yıpranan bayrakların yenilerini göklere çekip, hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Fethiye Belediyesi Zabıta Memuru Erkan Eskici, “Yayla Karaçulha bizlerin yaylası. Kış ayları burada sert geçtiği için bayrağımız yıpranıyor. Bizlerde bahar aylarında bayrağımızı yenisi ile değiştiriyoruz. Desteklerinden dolayı Fethiye Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’ya ve belediye ailemize çok teşekkür ediyorum. Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN