Başsavcı Ünal Bingül, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan, Başsavcı Ünal Bingül Fethiye'de basın mensupları ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Başsavcı Ünal Bingül, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan, Başsavcı Ünal Bingül; Fethiye’de basın mensupları ile bir araya geldi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Göreve başlayan Başsavcı Ünal Bingül; Fethiye’deki yerel ve ulusal basın mensupları ile tanışma etkinliği düzenledi. Samimi sohbet havası içeresinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Erzurum’da görev yaptığı 16 yıllık süre içerisinde başta FETÖ operasyonları olmak üzere önemli izler bırakan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül; Fethiye’nin doğal güzellikleriyle ünlü ve büyük bir ilçe olduğunu ifade etti. Basının önemine değinen Ünal Bingül  “Fethiye’de de başarılı çalışmalar yapacağız, basınımız ile birlikte çalışacağız” dedi. Fethiye’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları da Başsavcı Ünal Bingül’e yeni görevinin hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarının devamını dilediler.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN