Başkanlardan Fethiye esnaflarına Türk Bayrağı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ile birlikte Fethiye'de esnaflara Türk Bayrağı ve maske dağıttı.

PAYLAŞ

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin, Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önündeki 19 Mayıs kutlama töreninin ardından Çarşı Caddesi’nde esnaflara ve vatandaşlara Türk Bayrağı ve maske dağıtmaya başlayan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir esnaflarla sohbet edip, dert ve dileklerini de dinlediler. Fethiye Belediye Bandosunun marşları eşliğinde Çarşı Caddesi’ni boydan boya dolaşan Başkanlar, daha sonra Cumhuriyet Sokak’tan geçip Atatürk Caddesi’ne çıktılar.

Yaklaşık 2 saatte 500’e yakın esnafı dolaşan Alim Karaca ve Mehmet Demir’e vatandaşlar Türk Bayrakları ve maskeler için teşekkür ettiler. Fethiye’nin hemen pek çok mahallesinde belediye ekipleri de işyerlerine asılması için Türk Bayrağı dağıtımını gün boyu sürdürdüler. Başkan Alim Karaca, tüm Fethiye halkının ve gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarken; “Atatürk’ün bütün ümidim gençliktedir” sözlerini hatırlattı. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir de “Bugün Atatürk’ün Samsun’a çıktığı ve Cumhuriyet meşalesini yaktığı gündür. Tüm gençlerin ve Fethiye halkının bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

  

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN