Başkan Yakup Otgöz'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Seydikemer Belediye Yeni Hizmet Binasının hizmete açılmasının ardından Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

PAYLAŞ

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Yatağan Başsavcısı Erhan Birol, Seydikemer  Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü ziyarette bulundular. Misafirlerini büyük bir içtenlikle makamında ağırlayan Seydikemer  Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye olarak gerçekleştirdikleri projelerden ve yatırımlardan  bahsetti. Hükumetin Seydikemer'e yaptığı yatırımların arkasında AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş'ün de büyük desteği olduğunu kaydeden Başkan Otgöz, özveri ve inançla yapılan her  çalışmanın sonuç bulduğunu belirtti.
Makamda gerçekleşen sohbetin ardından Başkan Otgöz konuklarını Seydikemer Belediye Yeni Hizmet Binası birimlerini gezdirerek bilgi verdi. Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Belediye Başkanı Otgöz,  Seydikemer'e hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti.
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyen Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Yatağan Başsavcısı Erhan Birol yeni hizmet binasının tüm Seydikemerlilere hayırlı olması temennisinde bulundular.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN