Başkan Tokat'tan bir dizi ziyaret

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, ilçe de kurulan Cumartesi ve geleneksel Salı Pazarı'na ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Tokat pazar esnafına hayırlı işler temennisinde bulunarak bereketli kazançlar diledi.

PAYLAŞ

Başkan Tokat’a pazar ziyaretleri esnasında CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’da eşlik etti. Pazar ziyaretini tamamlayan Başkan Tokat daha sonra Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas Muhtarlar Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
İlk ziyaretini ilçede kurulan Cumartesi Pazarı’na gerçekleştirerek, pazar esnafını ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak, bereketli kazançlar diledi. Başkan Tokat, esnaflara koronavirüs süreci hakkında uyarılarda bulunarak, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı. Pazar alışverişi de yapan Başkan Tokat, esnafın sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için yetkili birimlere talimat verdi. 
Kaymakam Arslan’a Ziyaret
Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, pazar ziyaretinin ardından Milas Kaymakamı olarak ilçede görev yapan ve Bursa’nın İnegöl ilçesine tayini çıkan Milas Kaymakamı Eren Arslan’a ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarete MİTSO Başkanı Reşit Özer’ de katıldı. Başkan Tokat, Kaymakam Arslan’a Milas’ta yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ederek, yeni görev yerinde kendisine başarılar diledi.
Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret
Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, daha sonra  Milas Muhtarlar Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak, gündemdeki konular hakkında konuşmalar gerçekleştirildi. Pandemi kurallarına riayet edilmesini hatırlatan Başkan Tokat, muhtarlara sağlıklı günler diledi.

 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN