Başkan Soydemir'den, Köktener'e iadeyi ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir SED Medya sahibi Seda Köktener'e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. SED Medya sahibi Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir'in gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten memnun olduğunu ve nazik ziyaret için teşekkür ettiğini belirtti.

PAYLAŞ
Başkan Soydemir'den, Köktener'e iadeyi ziyaret
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir SED Medya sahibi Seda Köktener'e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. SED Medya sahibi Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’in gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten memnun olduğunu ve nazik ziyaret için teşekkür ettiğini belirtti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir SED Medya sahibi Seda Köktener'e bir ziyaret gerçekleştirdi. Sohbet havasında geçen ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, "SED Medya sahibi Seda Bey’i ziyarete geldik. Daha önce  biliyorsunuz esnaf odamıza kendi personeli ile ziyarete gelmişti. Bizde etik olarak kendi mütevazi davranıştan dolayı bize değer verdiği  için iadeyi ziyaret yaptık. Kendisinden memnunuz hayırlı işler temeller dileklerinde bulunuyorum" dedi. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN