Başkan Otgöz Yayla Kınık'ta

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tüm mahallelerini tek tek gezerek vatandaşların sorunlarını ve yapacakları hizmetler hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyor. Başkan Otgöz Yayla Eldirek'teki toplantıdan sonra Yayla Kınık'a gelerek vatandaşlara bilgi verdi.

PAYLAŞ
Başkan Otgöz Yayla Kınık'ta
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tüm mahallelerini tek tek gezerek vatandaşların sorunlarını ve yapacakları hizmetler hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyor. Başkan Otgöz Yayla Eldirek’teki toplantıdan sonra Yayla Kınık’a gelerek vatandaşlara bilgi verdi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz beraberinde AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, Belediye Meclis Üyeleri Ramazan Kaynak, Bahri Boğa, Seydikemer MHP İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı ile birlikte Seydikemer’in uzak mahallelerinden olan Yayla Kınık’ta vatandaşlar ile buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Otgöz yapılan ve yapacak oldukları hizmetler hakkında bilgilendirme yaptı. Başkan Otgöz “Yayla Kınık Mahallemizde hemşerilerimiz ile beraber mahallemize ve ilçemize yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk, hemşerilerimizin sorunlarını dinledik. Misafirperverlikleri ve sohbetleri için Yayla Kınık Mahallemizde hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN