BAŞKAN OTGÖZ'DEN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA BAYRAM ZİYARETİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak, Mustafa Ali Türkan ile beraber belediye çalışanlarına kurban bayramı dolasıyla ziyarette bulundular.

PAYLAŞ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz: "Hep birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum" dedi ve Covid-19 tehlikesi ile salgınla mücadelede büyük emek gösteren Seydikemer Belediyesi personellerine teşekkür etti.
SALGINLA MÜCADELEDE GELİNEN NOKTADA SİZLERİN BÜYÜK EMEĞİ VAR
Otgöz; "Covid-19 tehlikesi henüz geçmiş değil. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına insiyatif göstermeden, tedbirleri elden bırakmayalım. Bu süreçte tüm belediye personellerimiz vatandaşlarımıza hizmet etmek ve Covid-19 tehlikesini en az hasar ile atlatmak için çok çalıştılar. Seydikemer ilçemizde salgınla mücadelede gelinen noktada sizlerin de çok büyük emeği var. Seydikemer'in en ücra köşelerine kadar, hafta sonu, resmi tatil, bayram demeden büyük bir özveriyle hizmet götürdünüz ve salgınla mücadelede risk aldınız. Bu nokta da hepinizden Allah razı olsun, şükran borçluyuz sizlere. Sadece sizlerin değil, bu özverinin ortağı olan ailelerinizin de mutlu, huzurlu ve en önemlisi sağlıklı bir bayram geçirmesini temenni ediyorum." dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN