Başkan Karaca’dan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a Ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Denizli Merkezefendi İlçe Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Karaca'dan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'a Ziyaret
Güncel
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Denizli Merkezefendi İlçe Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Editörü: Gerçek Fethiye

Başkan Şeniz Doğan Karaca’yı, yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ve Necdet Yılmaz ile birlikte karşıladı. Denizli Merkezefendi İlçesinin başarılı Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile bir süre sohbet eden Karaca, çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Doğan halka karşı daima şeffaf olduklarını belirterek, çocuklarla ilgili başlattıkları Halk süt uygulaması başta olmak üzere, 4bin ortaokul ve lise öğrencilerine öğrenim yardımı konusunda destek olduklarını kaydetti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da; 25 yıl sonra göreve geldikleri Fethiye’de yol, sosyal tesis, alt yapı, eğitim hizmetlerinin yanı sıra büyükşehir belediyesinin destekleriyle güzel çalışmalara imza attıklarını dile getirdi. Karaca seçim döneminde verdikleri sözleri mutlaka yerine getireceklerini, halkın artık Fethiye Belediyesi’ne daha kolay ulaştığını, kendilerinin şeffaflığı her zaman ön planda tuttuklarını sözlerine ekledi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Başkan Şeniz Doğan’a Fethiye’nin 1928 yılına ait özel hazırlanmış fotoğrafı hediye ederken, Doğan ise özel dokuma yapılmış halı çerçevesi verdi.

Son Güncelleme: 03 Aralık 2019 19:15

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN