BAŞKAN KARACA, MARİNTECH'İ ZİYARET ETTİ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, önceki gün açılan Marintech Göcek organizasyonuna ziyarette bulundu. Yoğun işleri nedeniyle fuar açılışına katılamayan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca organizasyondaki stantları gezerek bilgiler aldı.

PAYLAŞ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Belediye Meclis Üyesi Fatih Ugan, Göcek’teki organizasyonu birlikte gezdi. Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan, Marintech Proje Koordinatörü Hakan Özel, organizasyon hakkında Başkan Alim Karaca’ya bilgiler aktardılar.
Belediye Başkanı Alim Karaca,  Covid sürecinde düzenlenen bu organizasyonun oldukça başarılı olduğunu söyleyerek “Covid tüm sektörlerde ve ticari hayatta olumsuz etkiler yarattı. Her şeye rağmen hayat devam ediyor. Burada stant açan katılımcılarımıza teşekkür ediyor, başarılı bir organizasyon diliyorum. Marintech Göcek Yat ve Tekne sergisini düzenleyen Marmaris Fuarcılık yönetim ve ekibi ile emeği geçenlere de teşekkür ederim' dedi
Katılımcı Firmalar da Yeni normal süreçte tüm covid tedbirlerine uyularak yapılan Marintech Göcek organizasyonunun 12 Eylül Cumartesi gününe kadar açık kalacağını hatırlatarak 'Firma olarak buradayız. Ticari hayat devam ediyor. Yöneticilerimizin ziyareti bizleri memnun etti' şeklinde konuştular.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN