Başkan Karaca, halkın bayramını kutladı

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye'de önce kaymakamlık binası önünde yapılan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çelenk sunma törenine katılırken, daha sonra Cumhuriyet meydanındaki STK'ların düzenlediği çelenk sunma törenine katıldı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, törenlerde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Törene katılanlar Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile fotoğraf çektirme yarışına girerken, Başkan Karaca, tüm Fethiye halkının ve gençlerin bayramını kutladı.

PAYLAŞ
Başkan Karaca, halkın bayramını kutladı
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’de önce kaymakamlık binası önünde yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çelenk sunma törenine katılırken, daha sonra Cumhuriyet meydanındaki STK’ların düzenlediği çelenk sunma törenine katıldı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, törenlerde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Törene katılanlar Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile fotoğraf çektirme yarışına girerken, Başkan Karaca, tüm Fethiye halkının ve gençlerin bayramını kutladı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Karaca, yaptığı açıklamada, “Sizler de biliyorsunuz ki koronavirüs nedeni ile bütün bayramları buruk bir şekilde kutluyoruz. Maalesef pandemi ile ilgili ciddi sıkıntılar hala ortadan kalkmış değil. Ama biz yine de bugün sizlerde görüyorsunuz ki bütün STK’ları bir araya getirerek en azından bir yarım saatte olsa Atamızı anmak ve gençlerimizin gençlik bayramını kutlayabilmek adına burada bir merasim gerçekleştirdik saat 17.30 itibari ile de belediyemizin bütün araçları ve gönüllü katılacak olan vatandaşlarımıza birlikte bir konvoy düzenleyeceğiz. Önümüzde ki yıllarda pandemisiz günler de görkemli bir şekilde gerçekten emperyalizme karşı verilen bu mücadeleyi halkımıza ve 19 Mayıs da Atamızın başlatmış olduğu mücadeleyi hiçbir şekilde unutturmamak adına görkemli bir şekilde kutlamalar yapacağız. Ama öncelik ile şu pandemiden kurtulmamız gerekiyor. Tekrardan gençlerimizin gençlik bayramını kutluyorum önümüzde ki yıllar da pandemisiz günlerde buluşmak dileğiyle” diye konuştu.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN