Başkan Karaca, 'Elimizden geldiğince destek olacağız'

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi'nde kısa bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Sohbet ortamında geçen ziyarette İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, belediye meclis üyeleri ile CHP Muğla eski Milletvekillerinden Sami Gökmen, Ali Cumhur Yaka ve Ömer Süha Aldan yer aldı.

PAYLAŞ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yaptığı açıklamada, “Daha önce Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi’ne elimizden geldiğince destek olmaya söz vermiştik. Yeni bir binaya taşınma durumları var. Buradaki arkadaşlarımızla kendi bütçelerimiz doğrultusunda, iç dizaynı ve kirası hususunda imece usulü ile birlikte gereken yardımları yapmaya hazırız. ADD Fethiye Şubesi, birçok öğrenciye burs desteği sağlamaktadır. Hem Kumluova belde belediye başkanlığı hem de bu dönemimde burs vermeye devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilere burs verilmesi hususunda şubemiz ile birlikte hareket ettiğimizi belirttik” ifadelerini kullandı. 

ADD Fethiye Şube Başkanı Nursel Türetken açıklamasında, “Bizim yer sorunumuz var. Bir an önce taşınmamız gerekiyor. Başkanımızdan ricamız oldu. Kendileri bize destek olacağını belirtti. Atatürkçü Düşünce Derneği, her zaman ayakta kalması gereken derneklerden birisi. Her zaman öğrenci burslarımız ile adımızdan söz ettirdik” dedi.  


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN