Başkan Demir, gönüllere dokunmaya devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı Muğla genelinde yaşanan orman yangınlarından etkilenen vatandaşlar için seferber oldu. Afetten etkilenen halkın yanında olacaklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 'Halkın yanında olacağız, kötü gününde Cumhuriyet Halk Partisinin yanında olduğunu halkımıza hissettireceğiz. Bu hayırsever arkadaşımıza da çok teşekkür ediyoruz, bunların gerçekten ihtiyacı olan insanlara gittiğine hayırsever arkadaşımıza da söyledik ve gösterdik' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

HALKIN YANINDA OLACAĞIZ
Muğla’nın birçok ilçesinde afetten etkilenen halkın yanında olacaklarına değinen Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Bugün ormanda evleri yanan vatandaşlara, ev, mutfak eşyası olarak bir hayırsever arkadaşımız bize destek oldu. O vesileyle 255 ev Marmaris’te, 63 ev Milas’ta, 9 ev Bekçiler de, 4 ev Arifler köyünde o arkadaşlarımıza mutfak eşyası olarak biz Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak destekte bulunacağız. Başka ihtiyaçları olursa da emirlerindeyiz, biz halkın yanında politika izleyeceğiz dedik. Halkın yanında olacağız, kötü gününde Cumhuriyet Halk Partisinin yanında olduğunu halkımıza hissettireceğiz. Bu hayırsever arkadaşımıza da çok teşekkür ediyoruz, bunların gerçekten ihtiyacı olan insanlara gittiğine hayırsever arkadaşımıza da söyledik ve gösterdik. Bizde tek tek isim listesi var, ilçe örgütlerinden aldık. Cumartesi ve Pazar günleri evlerine ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

BİZİM SINIRLARIMIZ NAMUSUMUZ
Ülke genelindeki göçmen konusuyla ilgilide açıklama yapan Başkan Demir, “Genel Başkanımızın dediği gibi bizim sınırlarımız namusumuz. Biz sınırlarımızı koruyacağız, göçmenlere karşı değiliz ama gerçekten bu ülkede göçmene ihtiyaç yok. Kendi ülkeleri dururken Türkiye’de ne işleri var. Suriye’ye gitsinler şuan iç savaş yok, bir problem yok Suriye’ye gidebilirler. Sınırları çeviriyoruz beton ile çevirmemize gerek yok askerimizde mevcut, bekleyebilir. Sınırlarımıza ben karşıyım veya Suriyeli mültecilerin gelmesine” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN