Başkan Çıralı, polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Türk Polis Teşkilatı'nın 176'ncı kuruluş yıl dönümü nedeniyle, Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan'ı makamında ziyaret etti. Başkan Çıralı, 'Emniyet Müdürümüz İsmail Ayhan nezdinde, Türkiye'de asayiş, huzur ve güven ortamı ile birlikte hak ve özgürlüklerimizin koruyucusu polis teşkilatımızın 176'ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.' dedi.

PAYLAŞ
Başkan Çıralı, polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümü nedeniyle, Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çıralı, “Emniyet Müdürümüz İsmail Ayhan nezdinde, Türkiye’de asayiş, huzur ve güven ortamı ile birlikte hak ve özgürlüklerimizin koruyucusu polis teşkilatımızın 176’ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra’nın da katıldığı ziyarette, Başkan Çıralı ve Emniyet Müdürü Ayhan, pandemi sürecinde alınan güvenlik tedbirlerinin ticari ve sosyal hayata etkileri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette ticari ve ekonomik faaliyetlerin güven ortamında yürütülmesine ilişkin atılabilecek adımlar da değerlendirildi. 

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Çıralı, “Emniyet Müdürümüz İsmail Ayhan nezdinde, Türkiye’de asayiş, huzur ve güven ortamının yanında hak ve özgürlüklerimizin koruyucusu, polis teşkilatımızın 176’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Fethiye ve Seydikemer’deki polislerimiz başta olmak ise tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.


 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN