Başkan Adayı Çalhan Esnaf İle Buluştu

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavcılar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan Salı Pazarı'nda Pazar esnafını gezerek esnaf ile sohbet etti.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Volkan YENGEL

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavcılar Odası Genel Kurulu 19 Ocak 2022 tarihinde Aymes Otel’de yapılacak. Genel Kurul’un tarihi yaklaştıkça başkan adayları da çalışmalarını hızlandırdı. Başkanlık için aday olan İbrahim Çalhan Salı Pazarı’nda Pazar esnafını ziyaret etti. Esnafları tek tek ziyaret eden Çalhan Pazar esnafını genel kurula davet etti.
Esnafın bu katılıma gelmelerini rica ediyorum diye konuşan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavcılar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan’’ Odamızın 5. Olağanüstü Kurultayı vardır. Odamıza üye olan arkadaşlarımızı ve esnaflarımızı bu katılıma gelmelerini rica ediyorum. Seçimimiz 19 Ocak 2022 Çarşamba günü Aymes Otel’de olacaktır. Katılımları bekliyoruz. Bütün aday arkadaşlara başarılar dilerim” dedi.
‘’YENİ BİR DÖNEM BAŞLATALIM’’
Hazırlattığı broşürde de yeni bir dönem başlatalım diyen Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavcılar Odası Başkan Adayı İbrahim Çalhan ’’ Zor şartlarda mücadelesini veren pazarcı esnafımız, yarınlarımıza, ancak birlik olursak, bir olursak, hep birlikte sahip çıkabiliriz. Gelin yaşadığımız sıkıntıları bir o kadar da zor şartları destekleriniz ile değiştirelim. Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavcılar Odası Üyeleri olarak, yeni bir dönem başlatalım. Gelecek için birlikte yönetelim, geleceğimiz hakkında söz sahibi olmak için şimdi tam zamanıdır’’ ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN