Bakırcı, 'Zaman geldi stadı artık dolduralım'

3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Fethiyespor, deplasmanda konuk olduğu Ceyhanspor'u 3-0 mağlup etti. Seriyi bozmayan Fethiyespor'a 90 dakikalık maç değerlendirmesinde bulunan Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, 'Böyle maçlar zor maçlardır Ceyhan'ın altta olmasına bakmayın benim en korktuğum maçlar böyle maçlardır. Hayırlısıyla çocuklar bu işin üstesinden geldiler 3-0 ile maçı aldılar' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

TARAFTARIMIZIN ARTIK MAÇLARA GELMESİNİ İSTİYORUZ
Fethiyespor taraftarının artık Fethiyespor maçlarına gelmelerini istediklerini belirten Fethiyespor yöneticilerinden Nacit Çatal “mutluyuz maç-maç gidiyoruz konum olarak kötü bir yerde ama iyi bir futbol sergiledi Ceyhanspor onları da tebrik etmek lazım. İyi bir formdayız inşallah sezon sonu ipi göğüsleyeceğiz. Fethiye’den gelip maçı canlı olarak gösterdiğiniz için Fethiye halkına, sizlere de teşekkür ederiz. Taraftarlarımızın artık maça gelmesini istiyoruz Fethiye’de sezon da bitmek üzere iyi bir takım oluşturduk, güzel gidiyoruz. Önümüzde ki hafta da zor bir Tepecik maçı var onlara karşı şansımız tutmuyor bizim ama galip geleceğimize inanıyoruz. Taraftarların artık stada gelmesini rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BÖYLE MAÇLAR ZOR MAÇLARDIR
Böyle maçların zor maçlar olduğunu rakibin hafife alınmaması gerektiğinin altını çize Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı “İlk önce buraya kadar gelip maçı verdiniz Fethiye’mize de gösterdiniz bu yönden size teşekkür ediyorum. Böyle maçlar zor maçlardır Ceyhan’ın altta olmasına bakmayın benim en korktuğum maçlar böyle maçlardır. Hayırlısıyla çocuklar bu işin üstesinden geldiler 3-0 ile maçı aldılar. Çocuklara, hocamıza çok teşekkür ediyorum, her zaman olduğu gibi taraftarlarımıza, önümüz de Tepecik maçı var zor bir maç artık zamanı geldi o stadı dolduralım başka bir şey istemiyorum. Bu sene 3. kabusundan çıkalım daha iyi günlere daha iyi Fethiyespor’a hep beraber buraya yakışmıyoruz. Emin adımlarla ilerliyoruz daha çok maçımız var bu maçı bitirdik önümüz de Tepecik maçına herkesi bekliyorum. Katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum” şekline konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN