BAKIRCI, 'FETHİYESPOR, FETHİYE'NİN EN BÜYÜK MARKASI'

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı Fethiye'nin en büyük markasının, Fethiyespor olduğunu bildirdi. Fethiyespor için bu işe baş koyduğunu ifade eden Başkan Esat Bakırcı, 'Fethiyespor'u gidebileceği en üst lige kadar götüreceğim' şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

Ziraat Türkiye Kupası’na veda eden Fethiyespor’da Başkan Esat Bakırcı, Fethiye’nin en büyük markasının Fethiyespor olduğunu belirtti. Fethiye Store mağazasının hayırlı olmasını dileyen Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “verdiğimiz desteği herkes inşallah anlar” dedi. 
Bakırcı, “Mağazamız herkes için hayırlı olsun. İnşallah bu verdiğimiz desteği herkes anlar. Biz basketbol takımımıza da destek veriyoruz, ayrımcılık yapmıyoruz. Basketbol takımımızın teklifi doğrultusunda mağazamızda onlara da yer verdik. Fethiyespor, hiçbir zaman, spor kulüplerinin karşısında değil ama… Ben fazla konuşmayayım sükût ikrardan gelir daha fazla bir şey konuşmak istemiyorum” dedi. 
BİR FORMA ALINSIN YETER
Başkan Esat Bakırcı, “Altınordu maçında fazla forma şansı bulamayan futbolcularımızı görmek istedik. Ziraat Türkiye Kupasında bir iddiamız yoktu. Futbolcularımız gayet iyi bir maç çıkardı, hepsini tebrik ediyorum. Bizim 26 tane futbolcumuz var, bunları her zaman hazır durumda olmasını sağlamak zorundayız. Sporculardan ve teknik heyetimizden çok memnunum. Birazda taraftarlarımız bize destek verirse, biliyorsunuz localar da açıldı karınca kararınca faydalı olurlarsa iyi olur. Bugün Fethiye store mağazamızda açıldı, buradan 1 forma alsalar bile takımımıza çok şey kazandırırlar. Açıkça söylüyorum çok ihtiyacımız var, çünkü Fethiyespor çok ağır bir yükün altında. Bu yükü bizler kaldırmaya çalışıyoruz. Ne zamana kadar üstesinden gelebiliyoruz ama çabalıyoruz.  Bütçemize göre şampiyon olma kapasitesine sahip bir takım kurduk. Şuan ligde 2. durumdayız ama bugün lig bitmiş olsa Nazilli Belediyespor’u averaj ile geçtiğimiz için şampiyon olarak çıkacağız. Fethiyespor, benim için Fethiye’nin en büyük markası. Fethiyespor’un bir marka olduğunu herkes görecek, herkes bilecek hiçbir kuşkumuz yok bunu da böyle devam ettireceğiz. Ben bu işe baş koydum, gidebileceğim kadar gideceğim. Bize yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN