Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi, Tedbirini Aldı

Fethiye'de de mağazası bulunan Atatürk Orman Çiftliği yetkilileri, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı açısından marketin içini, dışını ve depo bölümünü Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine dezenfekte ettirdi.

PAYLAŞ

Tüm dünyayı etkisi altına alan, geçtiğimiz hafta da Türkiye’de görülen vaka ve ölümlerin ardından Fethiye’de de tedbirler alınıyor. Fethiye’de şubeleri bulunan Atatürk Orman Çiftliği yetkilileri de Türkiye’de de etkisini gösteren coronavirüsüne karşı önlemlerini aldılar. Çalışanlar ve yetkililer mağaza içinde önerilen tedbirlere uyarken, müşterilerin ve çalışanların sağlığı için market içi, dışı ve depo bölümü dezenfekte edildi. Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden marketin dezenfekte olması için talepte bulunan Atatürk Orman Çiftliği yetkililerine hemen geri dönüş yapan temizlik ekipleri koruyucu elbiseleri ve dezenfektan ilaçlarıyla markete geldi. Marketin iç, dış ve depo bölümlerini dezenfekte eden ekipler, market çalışanlarına da kısa bilgi verdi. Dezenfaktan çalışmasından 20 dakika sonra ürünlerin üzerine silmeleri gerektiğini söyleyen temizlik ekipleri, Atatürk Orman Çiftliği yetkilileri ve çalışanlarına sağlıklı günler diledi.
Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi Mağaza Müdürü Tansu Onaylı, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Fethiye Atatürk Orman Çiftliği’nde bugün dezenfektan çalışması yapıldı. Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Koronavirüsüne karşı mağazamızın içi, dışı ve depo bölümü Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edildi. Hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığı bizler için önemli” diye konuştu. 
 

Hülya Kulalı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN