AŞURE ETKİNLİĞİNE YOĞUN KATILIM OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Örgütü tarafından Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi. İlçe Başkanı Mehmet Demir, 'Organizasyonumuz, hayırseverimizin katkılarıyla oldu. Bu tür faaliyetlere imza attığımız herkes tarafından biliniyor. Daha birçok etkinliğimiz olacak' dedi.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; İlçe örgütü bahçesinde gerçekleşen aşure etkinliğine yoğun katılımın oldu. Hayırseverin katkılarıyla gerçekleşen organizasyona CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, meclis üyeleri, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları yönetimi, partililer, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. 

Aşure etkinliğine katılımdan dolayı teşekkür eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir açıklamasında “İkinci kez aşure etkinliği gerçekleştiriyoruz. Birincisini ilçe örgütü olarak biz düzenlemiştik. Bu defa isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir arkadaşımız ilçe başkanlığımızın bahçesinde aşure etkinliği düzenlemek istediğini belirtti. Organizasyonumuz, hayırseverimizin katkılarıyla oldu. Bu tür faaliyetlere imza attığımız herkes tarafından biliniyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeniden Fethiye’de layık olduğu yere geldiğine inanıyoruz. Daha birçok etkinliğimiz olacak” diye konuştu. 

  


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN