ARSLANCA'DAN İLÇE BAŞKANI ÖZTÜRK'E ZİYARET

Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk'e nezaket ziyaretinde bulundu. Arslanca, 'Fethiye'nin engelsiz bir şehir olmasını istiyoruz. Hem turizm hem de sosyal yaşam açısından erişebilirliğin sağlanması adına, Belediyemiz ve siyasi partilerle bu çalışmalara gönüllü olarak talibiz' dedi.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabirlerinden Fatih Dereli'nin haberine göre; Engellilerin sorunları ve ulaşılabilir bir Fethiye adına Belediye ve tüm siyasi partiler ile gönüllü çalışmaya hazır olduklarını belirten Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e görevinde başarılar diledi. İlçe Başkanı Öztürk, Şube Başkanı Arslanca ile sürekli istişare halinde olduklarının altını çizdi. 

Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca yaptığı açıklamada, “Fethiye’nin engelsiz bir şehir olmasını istiyoruz. Hem turizm hem de sosyal yaşam açısından erişebilirliğin sağlanması adına, Belediyemiz ve siyasi partilerle bu çalışmalara gönüllü olarak talibiz. Hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve başarılar dilemek için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Fethiye’deki engellerin kaldırılması adına görüş alışverişinde bulunacağız” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ziyarete teşekkür ederek, “Zaman zaman başkanımızla istişareler yapıyoruz. Sürekli görüşme halindeyiz. İlerleyen dönemlerde aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Engellilerimiz için neler yapabileceğimizi ve Fethiye’yi onlar için ulaşılabilir hale getirmek adına işbirliği yapacağız” diye konuştu.  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN