Anneler Günü dolayısıyla karanfil dağıttılar 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Anneler Günü dolayısıyla semt pazarlarında ve Fethiye caddelerinde karanfil dağıttı. 

PAYLAŞ

Dost Gazetesinden Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Anneler Günü dolayısıyla semt pazarlarında ve Fethiye caddelerinde karanfil dağıttı. 

Bu anlamlı günde ilk olarak annesi ve Gençlik Kolları Yönetimi ile birlikte babası merhum Ali İhsan Demir’in mezarını ziyaret eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir daha sonra Günlükbaşı ve Çamköy pazarlarında karanfil dağıtımı gerçekleştirdi. Korona virüsü tedbirleri kapsamında 2 aydan bu yana evlerinde olan vatandaşlarla sokakta karşılaşan Demir, bir süre sohbet etti ve karanfil takdim etti. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum. İlk olarak Gençlik Kolları Yönetimimiz ve annemle birlikte merhum babamın mezarını ziyaret ettik. Daha sonra Fethiye’nin sokak ve caddeleri ile semt pazarlarımızda alışveriş yapan annelerimize karanfil dağıtık. Korona virüsü tedbirlerinden dolayı 65 yaş üstü vatandaşlarımız 2 aydan bu yana evlerindeydi. Bugün izinli olarak yürüme mesafesinde dışarı çıkmalarına izin verildi. Sokakta kendileri ile karşılaştık. Ayak üstü de olsa sohbet ettik. Salgına karşı tedbirlerimizi elden bırakmayalım” dedi. 

    
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN