Kilosu 400 TL'yi gördü, tane ile satılıyor! Yevmiyeler 1000 TL'yi buldu

Kilo ile alınırken kilosu 400 TL'yi gördü, marketlerde tane ile satılmaya başlandı, işte fiyat artışının sebepleri ve son gelişmeler…

  • 518
TAKİP ET

Bakmadan Geçme