Ali Fatih Çoban rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'nın kıydığı, nikâh ile Merve Yanatma ile dünyevine girdi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Okul Öncesi Öğretmeni Merve Yanatma ile rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi. Aksazlar Koyu Leb-i Derya Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz, İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Partinin Muğla’daki diğer ilçe başkanları, Fethiye’nin iş ve siyaset önderleri ile çok sayıda davetli katıldı. 
Genç Çiftin mutlulukları düğün boyuca gözlerinden okunurken, nikahı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıydı. Şahitlikleri ise İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz ve İsmail Karakuş yaptılar. Mutlu çiftin nikahını kıyan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, mutluluklar dileyerek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in doğum gününü de kutladı. Kıyılan nikahın ardından Çoban ve Yanatma çiftinin evlilik cüzdanını ise İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun verdi. 
SED Medya ailesi olarak İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve eşi Merve Yanatma’ya bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN