Alcu'ya şampiyonluk konvoyu

Avrupa Altın Kemer Şampiyonasında rakibini ilk rauntta yenerek, altın kemeri Fethiye'ye getiren milli boksör Kubilay Alcu'yu Fethiye girişinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Fethiye'ye kemeri getirmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Alcu, 'İnşallah daha büyük zaferleri Fethiye'ye getireceğim. Bu güzel karşılama için herkese çok teşekkür ederim' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Esra Kapıcı

İstanbul Cafer Ağa Spor Salonunda Gürcistan’lı rakibi Paata Varduaashvılı’yı ilk rauntta nakavt ile yenerek Avrupa Altın Kemer Şampiyonluğu ünvan maçını kazanan Alcu, Fethiye’ye dönüşünde ailesi akrabaları ve sevenleri tarafından coşkuyla karşılandı. Fethiye turu atan konvoy renkli dakikalara ev sahipliği yaptı. Kubilay Alcu’yu karşılama törenine Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Patlangıç Mahallesi Muhtarı Ali Cabbar, Yanıklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Argıç, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tezcan Göktepe, ailesi, arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tören bitiminde törene katılanlara ve şampiyonluğu Fethiye’ye yaşan Kubilay Alcu’ya teşekkür eden Mustafa Toklu, “Değerli Fethiyeliler burada konvoyumuz son bulur, bizlere bu gururu yaşatan ülkemize önce Türk bayrağını dünyada Avrupa şanlandıran daha sonra biz Fethiyelilere bu gururu yaşatan kardeşimiz, hemşerimiz Kubilay Alcu’ya teşekkür ediyoruz. Çıktığı bu yolda ona her zaman başarılar diliyoruz, yumruğunda bir gün olsun hiç maç seyrettirmedin hep ilk rauntta yendin. İnşallah başarıların daim olsun” şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN