Aktüel Magazin Dergisi'nin Şubat ayı konuğu Ali Fatih Çoban

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 6. sayısında ayın konuğu İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban. Editör Ufuk Emek ile birlikte Fethiye Şehit Fethi Bey Parkı'nda keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Çoban ' Hoş, samimi, içten, güzel bir sohbet oldu' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

SED Medya bünyesinde aylık olarak çıkan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, her ay bir konuk ağırlamaya devam ediyor. Ayın Konuğu köşesinde ve dergi kapağında yer alan konuklar, tanınmamış ve bilinmeyen yönlerini Editör Ufuk Emek’in sorularıyla samimi olarak yanıtlıyor. Derginin Şubat sayısında ayın konuğu olarak İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban yer alacak. Çoban, bu sayıda; siyasi kişiliğinden ziyade aile yaşantısı ve sosyal yönlerini anlatarak sorulara verdiği ilginç ve samimi yanıtlarıyla Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin okurlarıyla buluşacak. 
Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Editörü Ufuk Emek, yaptığı açıklamada “Fethiye Aktüel Dergisinin 2021 Şubat sayısının ayın konuğu İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı sayın Ali Fatih Çoban. Onunla beraberiz. Çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Farklı bir yönüyle tanımak istedik onu. Siyasi kimliğinden birazcık da uzaklaştırmak istedik. Biz onu daha yakından ailesiyle, ilişkileriyle, dostlarıyla, boş zamanlarında neler yaptığıyla tanımak istedik. Güzel ve keyifli bir röportajdı. Ben çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ise “Sayın hocama ve Fethiye Aktüel Dergisi ailesine çok teşekkür ediyorum. Hoş, samimi, içten, güzel bir sohbet oldu. Şubat ayında Aktüel dergisinin içinde yer alacağız. İnşallah değerli okuyucuların da okumasını tavsiye ediyorum” dedi. (GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN