Aktüel Magazin Dergisi'nin Nisan ayı konuğu Sarper Konakçı 

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 63. sayısında ayın konuğu Turizmci Sarper Konakçı… SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener ile birlikte Barbun Restoran'da keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Sarper Konakçı, 'Çok keyifli bir söyleşi oldu. SED Medya olarak Fethiye'nin önde gelen hatta en güçlü medya kuruluşusunuz. Sizler sayesinde kendimizi Fethiye'ye daha iyi tanıtma imkanı buluyoruz' diye konuştu.  

PAYLAŞ

SED Medya bünyesinde aylık olarak çıkan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, her ay bir konuk ağırlamaya devam ediyor. Ayın Konuğu köşesinde ve dergi kapağında yer alan konuklar, tanınmamış ve bilinmeyen yönleri ile karşınızda olmaya devam ediyor. Nisan ayı konuğu Turizmci Sarper Konakçı, bu sayıda aile yaşantısı ve sosyal yönlerini anlatarak sorulara verdiği ilginç ve samimi yanıtlarıyla Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin okurlarıyla buluşacak. 

SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener, “Fethiye Aktüel Dergisinin, Nisan ayı konuğu Turizmci Sarper Konakçı… Yakın bir zamanda çıkacak olan dergimiz için çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Eminim okuyucularımız beğenecektir” dedi. 

Turizmci Sarper Konakçı açıklamasında, “İlkokulun ilk 2 yılını Fethiye’de, 3 ve 4. sınıfları İzmir’de bulunan Ankara İlkokulu’nda okudum. 5. sınıfta Fethiye’ye geri döndüm. İlköğretim ve lise hayatını Fethiye’de tamamladım. Üniversite öğrenimimde ise Almanya Berlin’de 4 ay hazırlık okudum fakat bazı sebeplerden dolayı Türkiye’ye geri döndüm. Doğu Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldum. Her gün düzenli olarak spor yapıyorum. Haftanın üç günü koşarken, iki günü de fitness çalışıyorum. Ölüdeniz’de olduğumuz için sürekli yüzüyoruz, denizin içindeyiz sporu seviyoruz” şeklinde ifadeler kullandı. 

Aile yaşantısı hakkında bilgiler aktaran Konakçı, “Çok ilgili bir babayımdır, sabah kalktığımda eşimin çocuklarımın kahvaltısını ve akşam yemeğini kendim hazırlarım. Sürekli onlarla olabilmek için çaba harcıyorum. Aile olarak sürekli bir aradayız ve birlikte vakit geçiriyoruz. Çocuklarımın her şeyi ailesinden öğrenmesini istiyorum. Çocuklarımızı gelenek ve kültürümüze bağlı şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Benim için keyifli bir röportaj oldu. SED Medya olarak Fethiye’nin önde gelen hatta en güçlü medya kuruluşusunuz. Sizler sayesinde kendimizi Fethiye’ye daha iyi tanıtma imkanı buluyoruz. O yüzden size ve tüm SED Medya ekibine beni konuk aldığınız için teşekkür ediyorum” dedi. 

SED Medya bünyesinde yer alan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Nisan ayı sayısı, çok yakında okuyucuları ile buluşuyor. 

 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN