Aksu, 'Bizdeki birlik ve beraberlik her şeyin üstesinden gelir'

Fethiye Kayaköy'de bir turizm işletmesi sahibi olan Tunç Aksu birçok ünlü kişi ile beraber ülke genelinde birçok ilde çıkan orman yangınlarına destek kampanyası başlattı. Yardım kampanyasına hayırseverlerin desteği çığ gibi büyüdü. Birlik ve beraberlik olduğu sürece her şeyin başarılabileceğini belirten Tunç Aksu, 'Bizde bu birlik ruhu olduğu sürece, Kuvay-i Milliye ruhu olduğu sürece hiç kimse bizim sırtımızı yere getiremez. Biz her zaman birlik ve beraberlik içinde çok güzel şeylere imza atacağımıza inanıyorum' dedi.

PAYLAŞ
Aksu, 'Bizdeki birlik ve beraberlik her şeyin üstesinden gelir'
Fethiye Kayaköy'de bir turizm işletmesi sahibi olan Tunç Aksu birçok ünlü kişi ile beraber ülke genelinde birçok ilde çıkan orman yangınlarına destek kampanyası başlattı. Yardım kampanyasına hayırseverlerin desteği çığ gibi büyüdü. Birlik ve beraberlik olduğu sürece her şeyin başarılabileceğini belirten Tunç Aksu, "Bizde bu birlik ruhu olduğu sürece, Kuvay-i Milliye ruhu olduğu sürece hiç kimse bizim sırtımızı yere getiremez. Biz her zaman birlik ve beraberlik içinde çok güzel şeylere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

HİÇ KİMSE BİZİM SIRTIMIZI YERE GETİREMEZ
Yangın sürecinde başlatılan kampanyadan, birlik ve beraberlikten bahseden Turizm İşletmecisi Tunç Aksu, “Fethiye’nin Kayaköy bölgesinde turizm sektöründe faaliyet göstermekteyim. Bu üzücü yangınlar çıktığından beri gerek köy halkımız, gerek Fethiye halkıyla beraber çok güzel bir şekilde organize olup, sabaha kadar nöbetler tuttuk. Yol kenarlarına su bidonları yerleştirdik, gözcülükler yaptık, Whatsapp gruplarında birbirimizle hep haberleştik. Yangının çıkmasını engellemeye çalıştık, çıkan yangınlara da hemen müdahale ettik. Bunun haricinde dostlarımla beraber 5 tır dolusu malzemeyi yangın bölgelerine ulaştırdık. Bizzat kendim başında durup elimden geldiği kadar ihtiyaç sahiplerine yangın malzemelerini dağıtmaya çalıştım. Birçok yangının sönmesinde de çok ciddi bir etkimiz olduğunu düşünüyorum ve bunun gururunu ve hazzını yaşıyorum. Bu yangında emeği geçen tüm arkadaşlarıma, belediyelere, itfaiye çalışanlarına, orman çalışanlarına ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Özellikle harçlıklarından bilet alıp kendi bölgelerinden uzak bölgelere yangını söndürmeye gelen öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bizde bu birlik ruhu olduğu sürece, Kuvay-i milliye ruhu olduğu sürece hiç kimse bizim sırtımızı yere getiremez. Biz her zaman birlik ve beraberlik içinde çok güzel şeylere imza atacağımıza inanıyorum. Allah bizi bu tür kötülüklerden korusun, beterinden saklasın. Herkese bu yangında duyarlı olduğu için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN