Akdenizli Petrol şampiyonluklarına bir yenisini ekledi 

Bravo sisteminin 2020 Türkiye ŞampiyonOPET Petrolcülük A.Ş. tarafından hizmet kalitesini belirlemek adına yılda en az 4 kez yapılan 'Gizli Müşteri' denetimlerinin tamamından tam puan alan Akdenizli Opet 2, 2020 yılı Türkiye şampiyonu oldu.

PAYLAŞ

Seydikemer ve Fethiye’de kurulduğu günden bu yana verdiği hizmet kalitesi ile önemli başarılar ve birincilikler elde eden Akdenizli Grup bünyesindeki Akdenizli Opet 2 Şubesi, OPET Petrolcülük A.Ş. tarafından gerçekleşen “Bravo” sisteminin 2020 Türkiye Şampiyonu olmaya hak kazandı. 

Şampiyonluk kupasını OPET Saha Müdürü Deniz Kılıçlar ve OPET Marka Sorumlusu Abdullah Şahiner’in elinden alan Akdenizli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Akdenizli, “OPET Bravo, bizler için maddi ve manevi motivasyon anlamında çok güzel bir yol haritası oldu. OPET markasına yakışır şekilde önümüzdeki yıl da aynı titizlikle çalışmaya devam ederek şampiyonluğumuzu koruyacağız. 2021’de hedefimiz yeniden Bravo Şampiyonu olmak’ ifadelerini kullandı. 

OPET Saha Müdürü Deniz Kılıçlar da OPET Bravo’nun sürdürülebilir katma değer oluşturmayı hedefleyen performans odaklı bir tanıma ve takdir sistemi olduğuna dikkati çekerek, “Sistem, müşteri, istasyon görevlisi, bayi ve OPET arasında tüm noktalara değer yaratan bir rehber niteliği taşımaktadır. İki yıl önce uygulamaya başladığımız web ve mobil uygulaması olan bu sistemle hizmet standartları ve performans ölçümü kolaylıkla takip edilebiliyor. Akdenizli Opet Sahibi Önder Akdenizli ve tüm çalışanlarını tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN