AK Parti Muğla Milletvekili Demir'in Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında, 'Milletçe, birlik ve bütünlüğümüze, barış ve kardeşliğimize sahip çıkacak, Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.' dedi.

PAYLAŞ
AK Parti Muğla Milletvekili Demir'in Cumhuriyet Bayramı mesajı
AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında, “Milletçe, birlik ve bütünlüğümüze, barış ve kardeşliğimize sahip çıkacak, Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Adalet ve Kalkınma Partisi Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, cumhuriyetin 98’inci yılı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Demir, mesajında cumhuriyetin temel değerlerinin her türlü tartışma üzerinde tutularak milletçe birlik ve beraberliğin artırıldığına vurgu yaptı. 
Demir mesajında, “Cumhuriyetimizin banisi, Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk milletine armağan ettiği cumhuriyetin 98'inci yılını, artan bir coşku ve minnettarlıkla kutluyoruz. 
Cumhuriyet, aziz milletimizin büyük bir kahramanlık destanı yazarak gerçekleştirdiği Milli Mücadele sonucunda ulaştığı, yedi düvele meydan okuyan ve mazlum milletlere örnek olan topyekûn savaş meydanlarındaki zaferlerini taçlandıran en önemli kazanımdır.” dedi.
Cumhuriyetin her türlü hain girişimlere rağmen, eskisinden daha da güçlü olarak yoluna devam ettiğine dikkati çeken Demir, “Cumhuriyetimiz, içerde ve dışarıda emperyalizmin ve onun hain işbirlikçilerinin tüm kirli oyunlarına, darbe girişimlerine rağmen, dimdik ayaktadır ve eskisinden de güçlü olarak yoluna devam etmektedir. 
Bu önemli günde aziz milletimizin bir temsilcisi olarak vurgulamak isterim ki,  daha önce olduğu gibi milletçe, birlik ve bütünlüğümüze, barış ve kardeşliğimize sahip çıkacak, Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Demir, mesajını şu ifadelerle sonlandırdı; 
“Cumhuriyetimizin demokratik kazanımlarından aldığımız güçle hızla 2023 hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Hiçbir güç, 2023 hedeflerimize ulaşmamızı ve Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmamızı engelleyemeyecektir.
Bu duygularla, her karışı şehit kanıyla sulanmış olan bu mübarek topraklarda milli kurtuluş destanını yazan, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Başta Muğlalı hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN