AK Parti'li Gökmen'den şok mobbing iddiası

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen yine gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Gökmen, Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Bodrum'da ki İtfaiye Müdürlüğü'nde mobbing uygulandığı ve itfaiye personelinin asli görevlerinin dışında değerlendirildiğini öne sürdü.

PAYLAŞ

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen yaptığı açıklamada, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tecrübeli iş ve bilgi sahibi itfaiyecileri, alakasız görevlere verdiğini ve ikametlerinden çok uzak yerlere adeta sürgüne gönderdiğini belirtti. Gökmen, “Tecrübeli itfaiyecilerin bazıları çöpçü, bazıları döküm sahası işçisi, bazıları çevre ilçelerde otogar personeli olarak görev yapıyor. Zorla bu görevlere atayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, itiraz eden olursa tehditle bu kişilerin hakkını aramasına mani oluyor” diye konuştu. 

GÖKMEN “TECRÜBELİ PERSONELİ SÜRGÜNE YOLLUYORLAR”
 AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen açıklamasının devamında ise şunları söyledi,
“Tecrübeli personeli alakasız görevlere veren ve sürgüne yollayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu kişilerin yerlerine genel merkez ve İstanbul il başkanlığı talimatıyla Bodrum’u ve Muğla’yı hiç tanımayan, bilgisiz, yetersiz personeli alıyor. Bu yörenin çocukları sürgün edilirken, ithal personel belediye kadrolarını doldurmaya devam ediyor. Hak, hukuk, adalet diyen, halkçı olduğunu söyleyen partinin belediye başkanlarının yönettiği Muğla ve Bodrum Belediyelerinde hak, hukuk, adalet işte böyle uygulanıyor.”
 

Ferdi Yavuz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN