AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNDEN, BAŞKAN OTGÖZ'E ZİYARET

AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetim kadrosu, Seydikemer Belediye BaşkanıYakup Otgöz'ü ziyaret etti.

PAYLAŞ

Seydikemer’de geçtiğimiz günlerde AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları'nın 3'üncü Olağan Kongresinde İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçilen Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimi ilçe ziyaretlerine başladı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret eden AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BAŞKAN OTGÖZ, “GENÇLERİMİZE OLAN GÜVENİMİZ TAM”
Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimine görevinde başarılar dileyerek; “Bu ülkenin geleceği gençlerimizin elinde. Gençlerimize olan güvenimiz tam. Bizler her zaman tecrübelerimize gençlerimizin yanında olacağız” dedi.

GEÇLİK KOLLARI BAŞKAN’I RAMAZAN SITKI ÜLKER, “ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün tecrübesinden faydalanacaklarını dile getiren AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, “Başkanımız Yakup Otgöz’e makamında bizleri kabul ettiği için teşekkür ederiz. Gençler olarak omuzlarımızdaki yükün farkındayız. Bu ülke için, millet için çok çalışacağız. Seydikemer’de AK Partili Gençler olarak daha çok kişiye ulaşmak için çalışmalar yapıyoruz. Bugünde bu çalışmalarımızı Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e aktardık. Bizlere her zaman destek olacağını söyledi. Tekrar teşekkür ederim” diye konuştu.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN