Ak Parti Fethiye Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleşti

Ak Parti Fethiye İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Devlet Su işleri (DSİ) Sosyal Tesisleri salonunda gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Ak Parti Fethiye Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleşti
Ak Parti Fethiye İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Devlet Su işleri (DSİ) Sosyal Tesisleri salonunda gerçekleştirildi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Gerçekleşen toplantıya AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, geçmiş dönem ilçe başkanları, ilçe yönetimi, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ve partililer katıldı. Etkinlikte ilk olarak saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi.Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, pandemi döneminde gençlik kollarının yaptığı çalışmaları anlattı. Daha sonra konuşan AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, kadın kollarının faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

"DURMAK YOK YOLA DEVAM"
 AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk konuşmasında, “Bizler teşkilat olarak Şeyh Edebali’nin, ‘Geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez’ sözünü hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. Tüm toplantı ve değerlendirmelerimizde geçmişten ders alıp, gelecekte aynı sonuçlarla karşılaşmak istemiyoruz. 30 kişilik yönetim kurulumuzla bunun farkında ve bilincindeyiz” ifadelerini kullandı. İlçe Başkanı Öztürk konuşmasının devamında, yönetim kurulunun bir yıllık faaliyetleri ile ilgili geniş kapsamlı bir sunum yaptı.
"Her Şey Türkiye İçin"
Daha sonra söz alan AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Gültekin Akça, “Geçmiş yıllarda ilçe danışma kurulu toplantıları geniş bir katılımla yapılıyordu. Bu yıl pandemi nedeniyle dar kapsamlı bir organizasyon yapılmasının, daha doğru olduğunu düşündük. AK Parti, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız tarafından; ‘Her şey Türkiye için’ sloganıyla kurulmuş bir parti” şeklinde konuştu.

"BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GÜÇLENDİRMELİYİZ"
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, “Artık bu tür toplantıların, düzenli bir şekilde gerçekleştirileceğini umut ediyorum. Teşkilat üyelerine başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemiz üzerine oynanan oyunları ve bunlara karşı verilen mücadeleyi yakından izliyoruz. Onun için bu birlik ve beraberliğimizin güçlenerek devam etmesi gerekmektedir” dedi.

AK Parti Fethiye İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nın ilerleyen bölümleri, basına kapalı olarak devam etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN