AK Kadınlardan 'LÖSEV İncileri' projesine destek

AK Parti Menteşe İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, 'Lösev İncileri' Projesi kapsamında kuru gıda yardım kampanyası ile 'Koli Koli Mutluluk Hareketi'ne' destek verdi.

PAYLAŞ

AK Parti Menteşe İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Muğla Menteşe Vali Recai Güreli İlkokulu’nun da destek verdiği “Lösev İncileri” Projesi kapsamında kuru gıda yardım kampanyası ile “Koli Koli Mutluluk Hareketi’ne” destek verdi.
Menteşe İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan Şahin kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada; “Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’in kardeş okul olarak seçtiği Muğla Menteşe Vali Recai Güreli İlkokulu’nda duyarlı velilerinde destekleriyle gerçekleştirilen Lösev İncileri Projesi kapsamında kuru gıda yardım kampanyası “Koli Koli Mutluluk Hareketi’ne” bizde Menteşe Kadın Kolları olarak 14 koli gıda yardımında bulunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Muğla Menteşe Vali Recai Güreli Okul Müdürü Makbule Gül ise AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı Kadın Kolları’nın desteklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Gülcan Şahin ve yönetim kuruluna teşekkür etti.
 

Esma Turan

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN