Ak Gençlik'ten İlçe Emniyet Müdürü Yüceur'a ziyaret

SeydiKemer Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimi Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle  Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur'a ziyaret gerçekleştirdiler. 

PAYLAŞ

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur’a ziyarette bulunan SeydiKemer Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimi tüm polislerimizin gününü kutlarken, şehit polislerimize de Allah’tan rahmet dilediler. 
Ziyaret ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Ülker, “Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle anıyoruz.  “Göstermiş oldukları olağanüstü hizmetleriyle, milletimizin gönlünde taht kurmuş polislerimizin bu özel gününde ilçe emniyet binamıza AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları olarak ziyarette bulunduk. Tüm polislerimize sağlık ve mutluluk diliyoruz.” Dedi.
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN