Ahmet Selim YÜCEL güven tazeledi…

2013 yılında Fethiye'deki motorsiklet gönüllüleri tarafında kurulan Fethiye  Motosiklet Kulübü'nün gerçekleştirdiği olağan kongre de  Kurucu başkan Ahmet Selim Yücel ve arkadaşları yeniden seçilerek güven tazeledi.

PAYLAŞ

Motosiklet kültürü, yaygınlaşması, eğitim, tur organizasyonları yapan Fethiye Motosiklet Kulübü faaliyetlerine devam etme ve Motosiklet Federasyonunun düzenlediği yarışlarda da yarışçı lisansları çıkartarak faaliyetlerine devam etme kararı aldı.
Yönetim kurulunda  Adem Ayten, Mustafa Akkurt, Şükrü Uçkun, Yakup Usta, İsmail Cem Tunç, Mithat Bayındır, Turgut Özdemir, Ali Akçay, Aydın Narin, Mehmet Günday gibi motosiklet camiasının tanınan isimleri yer aldı.
Denetim kurulu üyeliklerine ise, Bilal Kuşkonmaz, Yaşar Yıltır, Arda Kaan Okkabas, Murat Yozgat, Serhat Şahin, Kasım Altuntaş isimleri yer aldı.
Fethiye Motosiklet Kulübü ve yeni yönetimi 2021 yılında itibaren motosiklet eğitmenliği, daha bilinçli motosiklet kullanımı, konularında yürütülecek konular yapılan kongrede ele alnıdığı öğrenildi.
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN