Abdullah Çevrim, mezarı başında anıldı

Türk futbolunun efsane isimlerinden Manchester Fatihi lakaplı eski Fenerbahçeli Abdullah Çevrim, vefatının birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı. Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal ve bir grup Fenerbahçeli taraftar dualarda bulunup efsane oyuncuyu unutmadı. Dernek Başkanı Cihan Ünal, 'Bedenen olmasa da bugün ruhen Manchester Fatihi Abdullah Çevrim ruhen bizlerle birliktedir. Mekanı cennet olsun' dedi.

PAYLAŞ
Abdullah Çevrim, mezarı başında anıldı
Türk futbolunun efsane isimlerinden Manchester Fatihi lakaplı eski Fenerbahçeli Abdullah Çevrim, vefatının birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı. Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal ve bir grup Fenerbahçeli taraftar dualarda bulunup; efsane oyuncuyu unutmadı. Dernek Başkanı Cihan Ünal, “Bedenen olmasa da bugün ruhen Manchester Fatihi Abdullah Çevrim ruhen bizlerle birliktedir. Mekanı cennet olsun” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Fenerbahçe ve milli takımımızın efsane oyuncularından Abdullah Çevrim vefatının birinci yıldönümünde Fethiye’deki Taşyaka Mezarlığı’nda bulunan mezarı başında dualarla anıldı. Manchester Fatihi Abdullah Çevrim’in mezarına giden Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal ile birlikte Fenerbahçeli taraftarlar Ömür Kargın, Erkan Koyuncu, Aykut Topuz ve Fethiye Genç Fenerbahçeliler Lideri Yunus Türk mezara çiçek bırakıp; dualarda bulundular. İmam Hatip Bayram Güneş tarafından efsane oyuncunun mezarı başında Kuran-ı Kerim okunurken, duada da bulunuldu. 

Fethiye Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Ünal yaptığı açıklamada, “Bugün bizim için anlamlı bir gün. Bundan bir yıl önce kalp krizi sonucu efsane oyuncumuz Abdullah Çevrim’i kaybettik. Manchester City kahramanı Abdullah Çevrim’i mezarı başında anmak istedik. Onunla burada birlikte olmak istedik. Bedenen olmasa da ruhen bizlerle birlikte olduğunu biliyoruz. Mekanı cennet olsun” dedi. Ünal, “Bu yıl Fenerbahçe hakemlerden, Merkez Hakem Kurulu’ndan ve VAR’lardan çok çekiyor. Penaltıları verilmiyor. Haksızlığa uğruyor. Abdullah Çevrim’in de kemikleri sızlıyor. Yaşasaydı bu durumları eleştirirdi. Biz başkanımız Ali Koç’un kararlarının yanındayız” dedi. 

Taraftarlardan Ömür Kargın ise Abdullah Çevrim’in Fenerbahçe için unutulmaz bir isim olduğunu belirterek, “Manchester maçındaki o golü unutamayız. Değerli bir Fenerbahçeliyi anıyoruz” ifadelerini kullandı.

Erkan Koyuncu ise Abdullah Çevrim ile tanışamadığını ama Fenerbahçe ve milli takıma yaptığı katkıların unutulmaz olduğunu söyledi. 

Fethiye Genç Fenerbahçeliler Lideri Yunus Türk ise Abdullah Çevrim’in efsane bir isim olduğunu belirterek, “Videolarını izledim. Müthiş bir Fenerbahçeli. Gençler olarak onu unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN