6. Kuruluş Yıl Dönümlerini Kutladılar

Dağların Sultanları Kadın Efeler olarak da anılan Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu üyeleri, kuruluşlarının 6. yıldönümü dolayısıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler. Yoğun katılımın olduğu program Zentara Beach Cafe'de gerçekleştirildi.

PAYLAŞ

Doğa yürüyüşlerinin yanı sıra etkinliklerde de halk oyunları ile izleyenlerin beğenisini kazanan Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu, 6. yıldönümlerini pasta keserek kutladılar. Üyelerin ve çok sayıda davetlinin yer aldığı etkinlikte şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi. Bayrak töreninin ardından Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu Başkanı Mihriban Arslan, Arif Nihat Asya’nın “Bayrak” şiirini okudu. Her yıl değişik organizasyonları ile yeni yaşını kutlayan yürüyüş grubu, her geçen gün yeni katılımlar ile büyümeye devam ediyor. 

Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu Başkanı Mihriban Arslan yaptığı açıklamada, “Dünyanın ilk kadın doğa yürüyüş grubuyuz. Bu yıl 6. kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Yürüyüşlerimize katılan tüm arkadaşlarımız aramızda. Hep birlikte daha nice doğa yürüyüşlerinde buluşmayı diliyorum” dedi. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN