2020 yılında ilk kez kuruldu

Fethiye El Emeği ve Göz Nuru stantları, 2020 yılında yeni yerinde ilk kez kuruldu. Geçtiğimiz yıl kordon boyunda kurulan stantlar, bundan böyle cumartesi ve pazar günleri Beşkaza Meydanı'nda vatandaşlara hitap edecek.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Beşkaza Meydanı’nda kurulan stantların üzeri çadır ile kapalı olması, satış yapanlar ve vatandaşların beğenisini kazandı. El emeği ile üretilen takı, ahşap ve cam eşyalar, bez bebekler ile hediyelik eşyalar ilgi gördü. Cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün kurulacak organizasyona ilginin her geçen artacağı kaydedildi. 

Fethiye El Emeği Göz Nuru Komite Başkanı Halil Bahçavan, “2020 yılında ilk kez stantlarımızı açtık. Bunun için de 7-8 Mart tarihini belirledik. Özellikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü… Bundan sonra her cumartesi ve pazar günleri statlarımız Beşkaza Meydanı’nda olacak. Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca, Zabıta Müdürümüz Sadık Bağlan, CHP Fethiye İlçe Başkanı Sayın Mehmet Demir ve diğer ilgililere çok teşekkür ediyoruz. Stantlarımızın üzerindeki çadırlar nedeniyle güneşten ve yağmurdan korunacağız” ifadelerini kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN