2. SAYIDA AYIN KONUĞU KAYMAKAM FIRAT

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 2. sayısında ayın konuğu Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat… Editör Ufuk Emek ile birlikte Barbun Restoran'ın eşsiz ortamında keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Kaymakam Fırat, 'Dergiyi ilk incelediğimde çok heyecanlandım. Benim için yeni bir deneyim olacak. Yerel bir dergi ama herkes tarafından takip ediliyor' şeklinde ifadeler kullandı.

PAYLAŞ

Yöneticiliğinden ziyade aile yaşantısı ve sosyal yönlerini anlatan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye’nin modern bir şehir olduğunu vurguladı. Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Editörü Ufuk Emek’in sorularını samimiyetle cevaplandıran Kaymakam Fırat, Fethiye’nin muazzam bir güzelliğe sahip olduğunu dile getirdi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat yaptığı açıklamada, “Dergiyi ilk incelediğimde çok heyecanlandım. Benim için yeni bir deneyim olacak. Yerel bir dergi ama herkes tarafından takip ediliyor. Yönlendirilecek sorulardan dolayı da biraz heyecan var. Fethiye’de ilk ayım. Muazzam bir ilçe… Allah buraya her güzelliği nasip etmiş. İnsanlarımız çok sıcak. Hoş geldin ziyaretlerinin yanında zaman buldukça iade-i ziyaretlerde bulunuyorum. Böylelikle hem ilçemizi hem halkımızı tanımış oluyorum. Fethiye hakkında ilk izlenimim çok modern bir şehir. İlçenin de ötesinde… İş yoğunluğumuz oldukça fazla olacak. 170 bine yakın bir nüfusumuz var. Yürüttüğümüz görev oldukça stresli” dedi.

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Editörü Ufuk Emek açıklamasında, “2. sayımızda konuğumuz Sayın Kaymakamımız Eyüp Fırat… Bu yüzden oldukça heyecanlıyız. Fethiye’nin eski adı Telmessos. Kehanetler ve biliciler ülkesi olarak tarihteki yerini alır. Bugün sohbetimiz biraz daha insani içerikli olacak. Kendisinin iyi bir yönetici olduğuna inanıyoruz. Fakat biz onun ailevi yönü, çocukları ile nasıl zaman geçirdiğini ve arkadaşlıklarını konuşacağız. Dergimizde sosyal yönünü aktarmaya çalışacağız” diye konuştu.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN