2 BİN 500 TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. Yıldönümü nedeniyle Muğla ve ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzlerce Türk Bayrağı dağıtıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi görevlileri tarafından Fethiye'de de ev ve iş yerlerine asılmak üzere 2 bin 500 adet Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştirildi.

PAYLAŞ

Muğla Büyükşehir Belediyesi görevlileri, Fethiye merkez mahallelerinde ev ve iş yerlerine asılmak üzere sabahın erken saatlerinden itibaren Türk Bayrağı dağıtımı yaptı. Kapı kapı dolaşıp ev ve iş yerlerine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün selamını ve zafer bayramı kutlama dileğini ileten görevliler, toplam 2 bin 500 adet Türk Bayrağı dağıttı. Yeni Mahalle’den Taşyaka Mahallesi’ne kadar ayrı ayrı ekiplerle Türk Bayrağı dağıtılırken vatandaşlar, hem zafer bayramını kutladılar hem de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür ettiler. 
Bu arada Fethiye Belediyesi de cadde ve sokakları Zafer Bayramı nedeniyle Türk Bayraklarıyla donatırken iş yeri sahipleri de dükkanlarına Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı astılar.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN