“19 Mayıs tarihe altın harflerle yazılan gündür”

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

'19 Mayıs tarihe altın harflerle yazılan gündür'
Güncel
İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Haber Editörü: Erdoğan Karagöz

19 Mayıs’ın bağımsızlık ve özgürlüğe atılan bir adım olduğunu kaydeden İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “19 Mayıs tarihe altın harflerle yazılan gündür.19 Mayıs aziz milletimizin kendi özgür iradesine, istiklal ve istikbaline; her koşulda sahip çıkacağına tüm dünyaya duyurduğu gündür. 19 Mayıs, Samsun’da yakılan istiklal meşalesinin, milletimiz için bağımsızlığın müjdesi olduğunu haykıran gündür.19 Mayıs, Türk Milletinin yeniden doğuşudur. 19 Mayıs bağımsızlığa, özgürlüğe, aydınlık yarınlara atılan ilk adımdır. Başta büyük kurtarıcı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın, egemenliğimizin ve cumhuriyetimizin teminatı Türk Gençliği; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2020 15:45

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN