15 Temmuz 'Türkiye Geçilmez' Konulu Resim Sergisi Açıldı

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeniyle Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda 'Türkiye Geçilmez' konulu resim sergisi açıldı.

PAYLAŞ

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü’nün 5. Yılında, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonunda darbe gecesini anlatan “Türkiye Geçilmez” konulu fotoğraf sergisi açıldı. Halk Eğitim Merkezlerinden gelen 15 Temmuz gecesini anlatan resim ve fotoğraf sergisi açıldı. Sergiye, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Rüştü Şen, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, gaziler ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Resim sergisini ziyaretinden sonra açıklamada bulunan Kaymakam Eyüp Fırat,“15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik günümüzü tebrik ediyorum. Sabah 10.00 itibariyle şehitlerimizin kabrini protokol üyelerimizle birlikte dualarla açmış olduk. Şehit mevlidine katıldık. 15 Temmuz sergimizi ziyaret ettik. 15 Temmuz’u unutmamız mümkün değil ve özellikle çocuklarımızın da unutmaması lazım. Bizim en büyük vazifemiz çocuklarımıza bu yaşananları anlatmak, aktarabilmek ve taze tutabilmek.” diye konuştu. 


 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN