15 Temmuz Hazırlık toplantısı gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ilçemizde düzenlenecek etkinliklere dair yapılan toplantıya Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner başkanlık etti.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’in yanı sıra; Garnizon Komutan V. Asb.Kd.Bçvş. Musa Aydın, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Emniyet Müdür V. Serpil Çalışkan, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sevim Seringen, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan, Fethiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok ile Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği temsilcisi katıldı.

Yapılan toplantıda ilçe genelinde yapılacak etkinlik ve törenlerin tertiplenmesi konusunda hazırlanacak programın ayrıntıları görüşüldü.


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN