Sürat Kargo deprem bölgesine yardımları ücretsiz taşıyor

Sürat Kargo depremzede vatandaşlara gönderilecek yardımların ücretsiz taşınacağını bildirdi. 

PAYLAŞ

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem, ülke genelinde derin üzüntü yaratmıştı. Yardım kampanyaları ile deprem bölgesindeki halkın yaraları sarılmaya çalışılırken, önde gelen lojistik şirketlerinden Sürat Kargo; depremzede vatandaşlara gönderilecek yardımların ücretsiz taşınacağını bildirdi. 

Sürat Kargo Fethiye Şubesi, vatandaşların getirdiği yardımları Elazığ’daki deprem bölgesine ücretsiz ulaştırıyor. Şube Yetkilisi Kamil Mutlu Demirtaş, hayırsever ve duyarlı vatandaşlara teşekkür etti. Demirtaş, “Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremin ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Fethiye ve Muğla’da iş insanları ve vatandaşlar bölgeye yardımda bulunmak için sefer olmuşlardır” dedi. 

Sürat Kargo Fethiye Şube Yetkilisi Kamil Mutlu Demirtaş açıklamasında, “Sürat Kargo bölgeye yapılacak olan yardımları ücretsiz taşıyacaktır. Sürat Kargo Fethiye Şubesi olarak yaraların sarılması için duyarlı vatandaşların kargolarını ücretsiz olarak taşıyacağız. Vatandaşların gönderdiği yardımları, emanetleri yerine ulaştıracağız. Bu zor günlerde Elazığ halkına yardım elini uzatmak herkesin görevidir” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN